Legionowo, mieszkania, lokale handlowo-usługowe wynajem.

o Inwestycji

Inwestycja przy ulicy Piłsudskiego 13 to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Legionowie zarówno do prowadzenia działalności handlowo-usługowej, biurowej jak i do zamieszkania

więcej
Lokal handlowy 106 m2  - Inwestycja Piłsudskiego 13 (I piętro)

Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym lub biurowym (I piętro) o łącznej powierzchni 106 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokal znajduje się przy ulicy Piłsudskiego, głównej ulicy handlowej Legionowa. W lokalu znajdują się wejście oraz okna wykonane z egzotycznego drewna wychodzące bezpośrednio na ulicę Piłsudskiego. W budynku znajdują się m.in.: banki, apteka, luksusowe delikatesy mięsne oraz znana legionowska księgarnia. Na I piętrze funkcjonują punkty usługowe oraz kawiarnia. W bezpośredniej okolicy znajduje się park miejski z fontanną, stacja szybkiej kolei miejskiej, ratusz, przedszkole, liczne sklepy oraz punkty usługowe. Swoim klientom oferujemy do 46 miejsc parkingowych dostępnych na zapleczu budynku. Lokal posiada niezależne wejścia od tyłu budynku pozwalające na bezproblemowe dostawy towarów oraz dostęp dla pracowników.

Osoba kontaktowa:

Tomasz Abramczyk
Tel. kom.: 607-993-278
e-mail: tomasz.abramczyk@tabi.pl

Galeria
Kontakt

TABI Tomasz Abramczyk
ul. Chopina 7/4
05-120 Legionowo
Telefon: +48 607 993 278
e-mail: tomasz.abramczyk@tabi.pl

NIP: 536-177-00-70
REGON: 140 025 537

Mapa

Mapa

O Legionowie

Legionowo jest siódmym co do wielkości miastem województwa mazowieckiego pod względem liczby mieszkańców z liczbą ludności sięgającą 50 tyś. Ogólna powierzchnia miasta wynosi 1356 ha. Blisko 80% tej powierzchni stanowią obszary zabudowane (w tym 20% to zabudowa przemysłowa). Na tereny leśne przypada 15% oraz 5% na tereny rolne.

więcej