Legionowo, mieszkania, lokale handlowo-usługowe wynajem.

Warunki najmu

Szanowni Państwo, aby rozpocząć z nami współpracę należy podpisać umowę oraz wpłacić kaucję za lokal. Ceny lokali ustalane są indywidualnie zależnie od wielkości i położenia lokalu...

więcej
Piłsudskiego 13

Inwestycja przy ulicy Piłsudskiego 13 to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Legionowie zarówno do prowadzenia działalności handlowo-usługowej, biurowej jak i do zamieszkania. Budynek usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy handlowej która rozpoczyna swój bieg obok dworca kolejowego a kończy przy targowisku miejskim w Legionowie. Przy ulicy Piłsudskiego znajdują się między innymi stacja Szybkiej Kolei Miejskiej, Kościół garnizonowy, Rynek miejski wraz z parkiem i ujęciem wody oligoceńskiej, klinika medyczna Mediq, Ratusz miejski, Liceum Ogólnokształcące oraz targowisko miejskie. Na jej przedłużonym końcu znajduje się centrum handlowe Maxim. Budynek przy ulicy Piłsudskiego 13 to miejsce charakteryzujące się bardzo dużym natężeniem ruchu pieszego. Inwestycja powstała w roku 2005.

Galeria
Kontakt

TABI Tomasz Abramczyk
ul. Chopina 7/4
05-120 Legionowo
Telefon: +48 607 993 278
e-mail: tomasz.abramczyk@tabi.pl

NIP: 536-177-00-70
REGON: 140 025 537

Mapa

Mapa

O Legionowie

Legionowo jest siódmym co do wielkości miastem województwa mazowieckiego pod względem liczby mieszkańców z liczbą ludności sięgającą 50 tyś. Ogólna powierzchnia miasta wynosi 1356 ha. Blisko 80% tej powierzchni stanowią obszary zabudowane (w tym 20% to zabudowa przemysłowa).

więcej